Facebook uygulamasında hesaplar arası geçiş nasıl yapılır?

/ 31 Ekim 2018 / 1.225 / yorumsuz
Facebook uygulamasında hesaplar arası geçiş nasıl yapılır?

 

Facebook hesapları arasında nasıl geçiş yapılır?

Birden fazla Facebook hesabınız var mı? Yoksa bilgisayarınızı / dizüstü bilgisayarınızı biriyle paylaşıyor musunuz ve ikiniz de aynı cihazla Facebook‘a giriş yaptınız mı?  Özellikle iş ve kişisel olarak ayrılan Facebook profiliniz mi var?

Durum ne olursa olsun, Facebook‘a erişmek için aynı cihazı kullanıyorsanız, sosyal paylaşım platformunun iki hesap arasında geçiş yapmayı kolaylaştırdığını bilmek mutluluk verir. Bu durum yalnızca uygulamada değil masaüstünde de yapılabileceğini unutmayın.

Masaüstünde Facebook artık bir Hesap Değiştirici düğmesine sahip ve profil adınızın yanında görünür. Bu özellik, cihazınıza en fazla on profil ekleyebilmenizi sağlar. Bu nedenle, Facebook‘a giriş yapmak için bilgisayarı paylaşan aile üyeleri için yararlı olduğu düşünülüyor.

Facebook profilleri arasında nasıl geçiş yapılır?

1. Facebook’a giriş yapın.
2. Profil adınızın yanındaki Hesap Değiştirici düğmesini tıklayın.
3. Hesap Ekle‘yi seçin. Bu sizi Giriş sayfasına götürecektir.
4. E-posta adresinizi / telefon numaranızı ve şifrenizi ekleyin.
5. Hesapları tekrar tekrar açmadan değiştirmek isterseniz, şifreyi hatırla diyebilirsiniz. Fakat, fazladan bir güvenlik katmanı eklemek istiyorsanız bu seçeneği atlayabilirsiniz.
6. Hesap Değiştirici düğmesini tıklayarak hesapların her ikisini de göreceksiniz. Sadece giriş yapmak istediğiniz hesabı seçin. Giriş yaptığınız hesabın sağ üstte yeşil bir nokta ile işaretleneceğini unutmayın.

Fikrinizi daha sonra değiştirirseniz ve bilgisayarınızda birden fazla hesap tutmak istemiyorsanız, bunu değiştirmek çok kolay. Hesap Değiştirici düğmesini tıklayın ve kaldırmak istediğiniz hesabın sağ üstündeki küçük ‘X‘ seçeneğini seçin. İşlem bu kadar basit bir şekilde gerçekleşir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.