Facebook’da Okey Plus Seyirciye Açma

/ 13 Mart 2019 / 6.303 / 1 Yorum
Facebook’da Okey Plus Seyirciye Açma

Sanal üzerinden olan okey uygulamaları günümüzün vazgeçilmezlerin arasındadır. Facebook’ta uzun süredir yerini koruyan ve sevilerek oynanan okey uygulaması gün geçtikçe yeni özellikleriyle karşımıza çıkıyor. Facebook üzerinden giriş yaparak oynadığınız zaman arkadaşlarınızla karşılıklı oynayabileceğiniz bir uygulama olduğunu da hatırlatalım.

Bazı kullanıcıların vazgeçilmez eğlence kaynağı olan okey oyununa gelen son özellikten bahsedeceğiz. Peak Games tarafından geliştirilen okey plus mobil cihaz üzerinden ya da bilgisayar üzerinden oynanan ve çok sevilen bir uygulamadır. Facebook üzerinden de oynayabileceğiniz bu uygulama için son gelen özellik seyirci açma konusunda sizlere yardımcı olacağız.

okey plus

Facebook’ da Okey Oyununu Seyirciye Açma

Eğer siz de en çok tercih edilen okey oyununun bağımlısıysanız size son gelen özellik yani seyirciye açma konusunu anlatacağız. Aşağıda olan adımları takip ederek okey plus oyununu seyirciye açabilirsiniz.

  • İlk olarak oyun ayarları bölümüne giriniz.
  • Sonra ise Seyirciye Açık alanına tıklayınız.
  • Son olarak evet seçeneğine tıkladıktan sonra seyirciye açma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Siz de seyirciye açmak istiyorsanız yukarıda olan adımları takip ederek basit bir şekilde açabilirsiniz. Aynı zamanda bu uygulamada çipinbiz bittiği zaman üst kısımda bulunan reklamları izleyerek bedava çip kazanabilirsiniz. Başka yöntem ise çip satın alma işlemini pepsi kutularının kapakları üzerinde olan şifreyi yazarak alabilirsiniz. Okey oyununuza şifre girişini tek seferlik kullanarak belli bir miktar çip alabileceğinizi hatırlatmış olalım.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Facebook’da Okey Plus Seyirciye Açma (1 Yorum)