Facebook’ta birinin engelini nasıl kaldırırım?

/ 3 Nisan 2019 / 638 / yorumsuz
Facebook’ta birinin engelini nasıl kaldırırım?

 

Facebook’ta bir kullanıcının engeli nasıl kaldırılır?

Facebook, arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim kurmanın en iyi yoludur. Ancak, olumsuz yanları var ve insanları biraz fazla sinir bozucu hale getirdiklerinde engellemiş olabilirsiniz. Bu kararı geri almak istiyorsan, Facebook’ta birinin engelini kaldırman gerekir.

Bu sürece başlamadan önce, bir kullanıcının engelini kaldırmanın, kişiyi otomatik olarak arkadaş listenize eklemeyeceğine dikkat etmeniz gerekir. Bu kişiyle tekrar arkadaş olmak istiyorsanız, onlara yeni bir arkadaşlık isteği göndermeniz gerekir.

Gelecekte, birisinin sinir bozucu durumunu görmemek için daha kolay bir yol onları engellemekten ziyade ‘takipten‘ vazgeçmektir. Bunu yapmak için, profillerinin kapak fotoğrafı alanındaki ‘takip etme‘ işaretini kaldırın.

Facebook’ta birinin engelini nasıl kaldırırım?

1.) Ana sayfanızın sağ üst köşesindeki asma kilit simgesine tıklayın ve ‘Birisinin beni rahatsız etmesini nasıl önleyebilirim?‘ Seçeneğini seçin.

2.) Şimdi ‘Tüm Engellenen Kullanıcıları Görüntüle‘yi seçin.

3.) Engelini kaldırmak ve bir sonraki kutuda onaylamak istediğiniz kişinin adının yanındaki ‘Engellemeyi kaldır‘ düğmesini tıklayın. Artık o kişinin engeli kaldırdınız ve isteğe bağlı olarak onlara yeni bir arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz.

İşte bu kadar! Kaldığınız yerden iletişime devam edebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.