Facebook’ta Bitmoji Nasıl Kullanılır?

/ 19 Temmuz 2019 / 1.628 / yorumsuz
Facebook’ta Bitmoji Nasıl Kullanılır?

 

Bu kılavuz, Facebook’ta Bitmoji’nin nasıl kullanılacağını gösterecektir . Bitmoji ile bir Facebook durumu göndermek istiyorsanız , çok kolaydır ve Facebook yorumlarında Bitmoji’yi kullanmak artık çok daha kolay. 2019’da Bitmoji’yi Facebook’a ekleyebilmenin tüm yollarını göstereceğiz.

Bitmoji size benzeyen özel emoji’lerdir. Bitmoji’nizin görünüşünü, saçını ve kıyafetlerini şaşırtıcı derecede gerçek görünen kişiselleştirebilirsiniz. Oradan Bitmoji, Bitmoji’yi birçok kez en iyi yanıtı yapan bir dizi destek, işaret, sözler ve diğer seçeneklerden oluşur.

Bitmoji’yi Mac’inizde veya PC’nizde nasıl kullanacağınıza bir göz atalım, Bitmoji’yi Facebook’ta bilgisayarınızdan kullanmanıza izin verecek. Servis hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu kılavuzu Bitmoji’ye de kullanabilirsiniz .

Facebook’ta Bitmoji Nasıl Kullanılır?

Bitmoji’yi Facebook’ta kullanmak için iPhone, Android, Mac veya PC’nize Bitmoji yüklemeniz gerekir. Bitmoji’yi cihazınıza yüklediğinizde, onu iPhone veya Android klavyenize eklemeniz gerekir. On Mac veya PC , sen Bitmoji Chrome uzantısını yüklemeniz gerekir. Özel Bitmoji’nizi kullanabilmeniz için tercih ettiğiniz platformda Bitmoji’de oturum açmanız gerekir.

Bitmoji’yi cihazınıza yüklediğinizde, onu iPhone veya Android klavyenize eklemeniz gerekir. Bunu iPhone’da yapmak için;

  • Ayarlara Git
  • Genel üzerine dokunun
  • Klavyede dokunun
  • Klavyeleri Seç
  • Yeni Klavye Ekle’ye dokunun
  • Bitmoji’yi seçin ve sonra ana klavye listesine geri dönün.
  • Bitmoji üzerine dokunun ve ardından Tam Erişime İzin Ver .

Mac veya PC’de, Bitmoji Chrome uzantısını yüklemeniz gerekir . Özel Bitmoji’nizi kullanabilmeniz için tercih ettiğiniz platformda Bitmoji’de oturum açmanız gerekir. Bu kılavuz Bitmoji Chrome uzantısını nasıl yükleyeceğinizi ve kullanmaya başladığınızı gösterir.

Facebook Mesajlarına Bitmoji Nasıl Eklenir?

 

Artık Bitmoji’yi kurduğunuza göre, bu sadece Facebook’ta kullanmak istediğiniz Bitmojiyi seçmekle ilgili. Kendi Facebook yayınınıza, kopyaladığınız ve yapıştırdığınız diğer resimleri yaptığınız gibi bir Bitmoji ekleyebilirsiniz.

İPhone, iPad veya Android’deki Bitmoji klavyesine geçin ve kullanmak istediğiniz Bitmoji üzerine dokunun. Posta kutusuna dokunun ve ardından yapıştır’a dokunun. Bu, gönderinize fotoğraf olarak ekleyecektir.

Mac’inizde veya PC’nizde Bitmoji uzantısına tıklayın ve ardından kullanmak istediğiniz Bitmoji’yi sağ tıklayın ve kopyalayın. Facebook posta kutusuna tıklayın ve sağ tıklayıp yapıştırarak seçin veya yapıştırmak için bir klavye kısayolu kullanın.

Facebook Yorumlarınıza Bitmoji Nasıl Eklenir?

Yakın zamana kadar Bitmoji’yi bir fotoğraf olarak kaydetmeniz ve daha sonra bir Facebook yorumuna eklemek için yüklemeniz gerekti, ancak şimdi durum güncellemesi yaparken aynı şeyi kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

Bitmoji’yi iPhone’daki Facebook yorumlarına eklemek için, iPhone klavyesinin görünmesini sağlamak için yayına dokunun. Bitmoji klavyesine geçmek için dünyaya dokunun. Şimdi Bitmoji’ye dokunun ve ardından Bitmoji’yi yapıştırmak için cevap alanına dokunun.

Bitmoji’yi Facebook’ta Mac veya PC’nizde kullanmak için, yukarıdaki talimatlardaki gibi Bitmoji’yi kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Bir iPhone veya Android’de, Bitmoji’yi cihazınıza kaydetmeniz ve sonra yüklemeniz gerekir. Bu mükemmel bir çözüm değil, ancak Facebook uygulamasıyla ilgili bir yoruma fotoğraf eklemenin tek yolu bu.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.