Facebook’ta Telefon Numarası ile İsim Araması Yapma İşlemi

/ 24 Temmuz 2019 / 871 / yorumsuz
Facebook’ta Telefon Numarası ile İsim Araması Yapma İşlemi

Bu yazımızda telefon numarası ile numaranın kime ait olduğunu nasıl öğreneceğiniz konusunda yardımcı olacağız. Eğer bir numaranın kime ait olduğunu merak ediyorsanız bunu Facebook ile öğrenebilirsiniz. Fakat bu durum için bir şart vardır. Bu şart kişinin telefon numarasının Facebook profilinde kayıtlı olmasıdır. Bu arama yöntemini kullanmak yerine Cia uygulaması üzerinden kimin aradığını öğrenebilirsiniz.

Facebook üzerinden arama işlemini gerçekleştirmek için, arama kısmına telefon numarasını yazın ve bu kişi Facebook iletişim kısmında kayıtlı ise bu numaranın sahibini bu işlem sayesinde bulabiliyorsunuz. Numara yazdığınız zaman karşınıza isim-soyisim şeklinde arama sonucu geliyor. Bu işlemi mail adresini bulmak için de gerçekleştirebilirsiniz. Mail adresini de bu kısa işlem sayesinde bulabiliyorsunuz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.