Facebook’taki Canlı Yayın Bildirimlerini Kapatın

/ 21 Aralık 2017 / 807 / yorumsuz
Facebook’taki Canlı Yayın Bildirimlerini Kapatın

Facebook’taki Canlı Yayın Bildirimlerini Kapatmak

Facebook üzerinden yapılan canlı yayınlarda arkadaş listesinde yer alan kişilerin ya da sayfaların canlı yayın yapmaya başlaması takdirinde otomatik olarak bildirim geliyor. Bildirimlerden rahatsız olan kişiler, bu bildirimleri devre dışı bırakabiliyor.

Canlı Yayın Bildirimleri

Facebook’ta kişilerin arkadaş listesinde bulunan kişiler ya da sayfalar canlı yayın akışı başlattığı zaman otomatik olarak bildirim gönderiliyor. Bu bildirimler ile birlikte hiçbir canlı yayının kaçırılmaması hedefleniyor. Fakat sık sık gelen canlı yayın bildirimlerinden rahatsız olan kullanıcılar olabiliyor. Bu durumda birkaç dakika içinde bildirimleri devre dışı bırakmak, sorunu tamamen çözüyor.

Bildirimler Nasıl Kapatılır?

Bildirimler simgesine tıkladıktan sonra açılan menüde sağ üst kısımda yer alan Ayarlar kısmına tıklayıp daha sonra açılan sayfada Bildirim Ayarlarına gidiliyor. Bu sayfada bildirim almak istenilen ya da istenmeyen her şeyle ilgili ayar yapılabiliyor. Canlı videolar sekmesinin hemen yanında yer alan Açık butonuna tıklayıp, Tümü Kapalı seçeneğini ya da Öneriler Kapalı seçeneğini işaretleyerek bildirimleri devre dışı bırakmak mümkün oluyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.