Facetime arama engelleme işlemi 2019

/ 19 Haziran 2019 / 726 / yorumsuz
Facetime arama engelleme işlemi 2019

Bugün sizlere facetime arama engelleme konusunda detaylı bilgiler vereceğiz. Sizlerin çok fazla merak ettiği facetime arama engelleme konusunda detaylı bilgi aktaracağım. Apple cihazlarda sesli yada görüntülü arama için Facetime istenmeyen aramaları engelleyebilir yada aramaları kapatma gibi seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Facetime Aramaları Engelleme İşlemi

Eğer çok fazla facetime kullanıyor ve engelleme işlemini kullanmak isterseniz aşağıdaki adımları uygulayınız.

  • Facetime uygulaması açınız.
  • Engellemek istediğiniz telefon numarasını, kişinin yanında ⓘ simgesini göreceksiniz.
  • Ekranı alt kısma kaydırın
  • Bu arayanı engelle kısmına dokunun.

Facetime‘da arayanları engelleme yada numara engelleme işlemini bu şekilde gerçekleştirmek isteyebiliriz. Aslında normal numara engelleme gibi bir işlem oluyor. Sizlerde rehber de yer alan bir kişi olmaması halinde Facetime’da arayanların yanında yani numaranın hemen yanında yer alan i harfine basın ve engelle deyip sorunu çözebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.