Fazla Yer Kaplamayan 25 MB Altı Oyun Önerileri

/ 25 Haziran 2018 / 1.148 / yorumsuz
Fazla Yer Kaplamayan 25 MB Altı Oyun Önerileri

Fazla Yer Kaplamayan 25 MB Altı Oyun Önerileri

Akıllı telefonlar her geçen gün biraz daha ayrılmaz parçamız haline gelmeye devam ederken fazla kullanıma bağlı olarak telefonların hafızaları da günden güne yetersiz hale geliyor. Telefonda boş yer bulunsa dahi bazı durumlarda ise internet yetersiz kalabiliyor. Özellikle de oyun tutkunları bu sorunları daha fazla yaşayabiliyor. Bu tip durumlarda ise fazla yer kaplamayan 25 MB altı oyun önerileri hayat kurtarıyor.

No Humanity – The Hardest Game

Oyun oynarken sizi aşırı derecede zorlayacak zor oyunları seviyorsanız o zaman ilk tercihiniz kesinlikle bu oyun olmalı. Oyunda 15 saniyeden daha fazla kalan kişiler büyük bir başarı elde etmiş olarak kabul ediliyor. Oyunun kapasitesi ise 27 MB olarak açıklanmış durumda.

No Humanity – The Hardest Game indir!

Twist

Dünya genelinde 10 milyon gibi son derece büyük bir indirme rakamına sahip olmasına rağmen ne yazık ki Türkiye genelinde gereken ilgiyi görmeyen bir oyun Twist oyunu. Oynayış mekanikleri kesinlikle bağımlılık yaparken oyunun kapladığı alan ise 27 MB

Twist İndir!

The Last Viking

Hiç tartışmasız bağımsız oyunlar arasında kalitesi ile büyük fark yaratan The Last Viking Retro stili ile daha önce yaşamadığınız bir oyun deneyimi vadediyor. Oyunun boyutu ise 45 MB.

The Last Viking İndir!

Cyclus

Sadece 25 MB olan boyutu ile dikkat çeken Cyclus oyunu aynı zamanda Google Play 25 MB altı oyunlar listesi içerisinde de kendisine yer bulmayı başarıyor. Sayıları 200’ü aşan bölümde macera sizi bekliyor.

Cyclus İndir!

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.