Fiber Modem Alacaklar İçin En İyi Model Önerileri

/ 23 Nisan 2018 / 1.624 / yorumsuz
Fiber Modem Alacaklar İçin En İyi Model Önerileri

Fiber Modem Alacaklar İçin En İyi Model Önerileri

İnternet her geçen gün hayatlarımızda biraz daha vazgeçilmez hale gelirken sorunsuz bir internet bağlantısı yapmak isteyen kişilerin ise mutlaka kaliteli bir modeme sahip olmaları gerekiyor. İnternet bağlantısını almak için kullanılan ve bağlantıyı cep telefonu, bilgisayar, tablet gibi cihazlara aktaran elektronik bağlantı araçlarına modem adı verilmektedir. Kablolu modem ve kablosuz modem olarak ikiye ayrılmakta olup son dönemde fiber destek vermesi modemde aranılan en önemli kriterlerden biri olarak öne çıkmaktadır.

Fiber Modem Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Sorunsuz ve hızlı bir internet bağlantısı için internet hattının kalitesi kadar bu hattı hizmetinize sunan fiber modem markası ve özellikleri de önemlidir. Kaliteli bir modem her zaman için sorunsuz çalışan hızlı internet almanızı sağlaması açısından dikkate alınması gereken bir konudur. Yeni modem satın almak isteyen kişilerin dikkat etmeleri gereken en önemli noktalardan biride ADSL özelliğinin yanı sıra VDSL özelliğinin olmasıdır. Bilindiği üzere ADSL özelliği cihazın kapsama alanında olan 4 km çapında bir kapsama alanına sahiptir. Yeni kullanıma sunulan VDSL özelliği ise hem bu kapsama alanını arttırmakta hem de internet bağlantı hızını arttırmaktadır.

En İyi Fiber Modem Markaları Hangileri?

Şu anda piyasada satılan çok sayıda fiber modem bulunmakta olup burada önemli olana karar verecek kişinin internet kullanım alışkanlarıdır. Ancak şu anda satışta olan en kaliteli modemler olarak Netmaster, Airties, TP- Link, Asus, Zyxel, Draytek olarak öne çıkmaktadır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.