Fitbit cihazınızı nasıl kurarsınız?

/ 1 Kasım 2018 / 817 / yorumsuz
Fitbit cihazınızı nasıl kurarsınız?

 

Fitbit cihazı nasıl kurulur?

Sağlığın yararları konusunda artan farkındalık ile, çok sayıda insan sağlığını ciddiye almaya başlamış ve sağlıklı bir bedene sahip olmaya çalışmaktadır. Bazıları spor salonuna gider, bazıları ise vücudu iyi durumda tutmak için yoga yapmayı tercih eder. İstediğiniz egzersizi her zaman düzenli olarak izlenerek istenen etkilerin elde edildiğinden emin olunmalıdır. Basit bir deyişle, çalışmanız gereken bir hedefe ihtiyacınız var.

Fitbit bu pazardaki en popüler etkinlik izleyicilerinden biridir ve günlük aktivitelerini izlemek için çok sayıda insan tarafından kullanılır ve daha sonra fitness hedeflerine ulaşmak için değişiklikler yapar. Bir bant şeklinde gelir ve bileğinize bir saat gibi takabilirsiniz. Piyasada bulunan Fitbit‘in çeşitli varyantları vardır, ancak sağladıkları temel bilgiler, atılan kalorileri, yakılan kalorileri, alınan zamanı ve diğer gerekli parametreleri içerir.

Ayrıca bir Fitbit cihazınız varsa fakat doğru ayarlayamıyorsanız, aşağıdaki kılavuzu takip edebilirsiniz. Önkoşullar: Fitbit cihazını doğru şekilde kullanmak için akıllı telefonunuzun aşağıdaki işletim sistemlerinden birini çalıştırdığından emin olun.

* Apple iOS 8 veya üstü
* Android OS 4.4 (KitKat) veya üstü
* Windows 10 sürüm 14393.0 veya üstü

1. Fitbit uygulamasını Play Store‘dan (Android için) veya App Store‘dan (iOS cihazlar için) indirin. Tamamen ücretsiz bir uygulama, bu yüzden herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yok.
2. Fitbit uygulamasını yükleyin ve akıllı telefonunuzda açın.
3. Şimdi “Fitbit’e Katılın” seçeneğine tıklayın. Şimdi Fitbit cihazınızı listeden seçmek için ekrandaki talimatları izleyin.
4. Cihazınızı seçtikten sonra, “Fitbit’inizi Ayarlayın” a ve ardından “Let’s Go” düğmesine dokunun.
5. Boyunuz, ağırlığınız, cinsiyetiniz ve diğer gerekli parametrelerinizi ayarlamak için ekrandaki komutları takip edin.
6. Şimdi iletişim bilgilerinizi girin ve Fitbit hesabınız için bir şifre oluşturun.
7. Servis şartlarını ve gizlilik politikasını okuyun ve yalnızca onayladığınız takdirde sonraki tuşa basın.
8. Şimdi Fitbit cihazınızı akıllı telefonunuzla eşleştirmelisiniz. Cihazınızı açın ve Bluetooth ile akıllı telefonunuza bağlanmasını bekleyin. Cihazınıza bağlı olarak bir kod girmeniz veya Fitbit cihazınıza dokunmanız gerekebilir.
9. Sonraki birkaç ekran, cihazınızın çeşitli kullanımları hakkında size bilgi verecektir, sadece dikkatlice okuyun ve bir sonrakine devam edin.
10. Aşınma ve bakım ekranında, sonraki düğmeye basın. Artık kullanıcı konsolunuzu görebilirsiniz.
11. Sadece yürümeye başlayın ve cihazın adımlarınızı kaydetip kaydetmediğini kontrol edin. Kaydetmiyorsa,” 8. ” maddeyi tekrarlayın.

Fitbit cihazınız, sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemenizi ve daha iyi bir sağlığa doğru yürümenizi sağlar.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular