FlexiPai, esnek ekranlı dünyanın ilk telefonu

/ 3 Kasım 2018 / 579 / yorumsuz
FlexiPai, esnek ekranlı dünyanın ilk telefonu

 

FlexiPai, esnek ekranlı dünyanın ilk telefonu

 
* Dünyada esnek bir ekrana sahip ilk telefon sadece Çin’de tanıtıldı.
* Rouy FlexiPai, 7.8 inç esnek ekrana sahip 7,6 mm kalınlığında bir cihazdır.
* İlk mobil cihaz, henüz duyurulmamış olan SoC Snapdragon 855’te çalışacak.
* Ayrıca, 8 GB’a kadar RAM ve 512 GB’ye kadar depolama imkanı sunar.
* Arkada, 20 ve 16 megapiksel bir çift kamera bulunacak.
* Süper hızlı Ro-Charge cihazı bir saat içinde % 0 ila % 80 arasında şarj edebilir.

Rouyu Technology, Samsung ve tüketici teknolojisindeki bu eşsiz liderliği gasp etmeyi düşünen diğer tüm üreticileri geride bıraktı. Çinli üretici hiç görülmemiş bir akıllı telefon açtı. Rouy FlexiPai esnek ekranlı ilk cihaz oldu.

7.8 inçlik ekran sadece 7.6 milimetre inceliğinde ve henüz kesin çözünürlüğü bilinmese de, yeterince iyi olmalı. Üretici bir asistan ve ne tür bir panel olduğunu açıklamamıştır. Rouy Teknolojisi için bir başka olumlu yön ise henüz bilinmeyen Snapdragon 855 işlemcisinin kullanımıdır.

Rouy FlexiPai, 6 ila 8 GB RAM ve 128, 256 veya 512 GB depolama alanına sahip üç farklı konfigürasyonda sunulacak. Dikkat ayrıca 16 megapiksel ve 20megapixelový telefoto çözünürlükte ultra geniş açılı sensör oluşturan ikili kameraya sahip olacak. Cihaz bataryayı sadece bir saat içinde % 0’dan % 80’e doldurmak için Ro-Şarj adında bir özel teknoloji şirketi aracılığıyla şarj edilir. Ek olarak, pillerin hasar görmemesini sağlamak için üç hızlı güvenlik özelliği bulunmaktadır. Bununla birlikte, FlexiPai pilinin kapasitesi hala bilinmemektedir.

Elbette, inovasyon doğrudur. FlexiPai örneğinde, teklif sahiplerinin 6GB RAM ve 256GB depolama alanı için yaklaşık 1500 dolar civarına fiyatlanabilir. 8 GB RAM seçeneği yaklaşık 1750 dolara mal olabilir ve 8 GB RAM ve 512 GB depolama alanına sahip en üst sürüm 2000 dolar ve üstüne mal olabilir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.