Fortnite Güncellemesinden Öne Çıkanlar(v6.21)

/ 5 Kasım 2018 / 520 / yorumsuz
Fortnite Güncellemesinden Öne Çıkanlar(v6.21)

Fortnite Güncellenme Sonrası Değişiklikler

Fortnite şu anda gezegendeki en büyük oyundur ve Epic Games bu şekilde devam etmesini istiyor. Oyunu sürekli olarak deriler, silahlar, yağma, meydan okumalar ve daha fazlası gibi yeni içeriklerle güncelleyerek oyunu kalıcı tutuyor. Rutin hizmet dışı kalma süresinden sonra, Fortnite tekrar ayağa kalktı ve parti eski okul balonları ve bazı ölümcül havai fişeklerle devam ediyor.

Yeni balon ögesiyle mücadeleye yükselin

Adanın etrafını gezmek için kullanabileceğiniz bir paket balon şeklinde gelen en son yamadan kurtulmak için yeni bir yol var. Balonlar 20’lik paketler halinde gelir ve maksimum yüksekliğe kadar yükselmek için 6’ya kadar kullanabilirsiniz, sadece asansörü kaybetmeden önce sınırlı bir süre için ayakta kalabileceğinizi düşünün. Aynı zamanda oyuncular balonları bırakarak kendilerini indirebilirler. Aşırı zevkli olacak gibi duruyor hemen yeni özelliği aşağıdaki videodan inceleye bilirsiniz.

Rüzgar sörfçüleri için bir uyarı. Balonlar en güvenilir hareket yöntemi değildir ve doğal olarak düşman mermileri tarafından patlatılabilir. Kötü adamların balonunu patlatmasına izin verme!

Her zaman planörün var

Her zaman güvenli bir şekilde yere inmek için planörü kullanabilirsiniz(zamanlamayı dikkate alarak).

Duvarlar seni patlamalardan kurtaramaz … ama bekle!

Yama notlarındaki en ilginç oyun değişikliklerinden biri, patlayıcıların yapılarda bile % 25’e varan hasar vermesi. Bu durum binaya saklanmanın sizi roketlerden kurtarmayacağı anlamına geliyordu. Fakat an itibariyle, Epic‘in bu özel değişimi geri almış gibi görünüyor.

Agresif bir oyuncu olarak, binaların daha az bomba geçirmez hale geleceği gerçeğini memnuniyetle karşıladım, fakat Fortnite‘i rakiplerinden ayıran şeyin ayrılmaz bir parçası olduğu için durum biraz garip olsada, şu an için binaları rahatsız edemeyeceğiz.

Fortnitemares neredeyse bitti

Cadılar Bayramı sadece düz eski düşüşe yol açtığı için, Fortnitemares favori royale oyundan kaldırılmak üzere. Planörünüz için bu ürkütücü choo-choo’yu istiyorsanız, zorluklarınızı tamamlamak için hızlı olmanız gerekir. Fortnitemares özel bir oyun içi etkinlikle çıkmaya hazırlanıyor. Resmi detayları bilmiyoruz.

 

Ve çok daha fazlası…

Bunlar, Fortnite Battle Royale‘deki ana değişimlerdir, fakat denge ayarlamalarını, yeni kıyafetleri, bazı silahların tasarımını ve kolaylık ayarlarını içeren çok daha fazlası var. Değişikliklerin tam listesini almak için Epic Games’in kapsamlı yama notlarına bakabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.