Fortnite v6.02 yeni özellikler ile karşınızda

/ 15 Ekim 2018 / 569 / yorumsuz
Fortnite v6.02 yeni özellikler ile karşınızda

 

Fortnite v6.02 yeni özellikler

Fortnite şu an gezegendeki en büyük oyundur ve sizde Epic Games‘in bu şekilde kalmasını istediğine emin olabilirsiniz. Nasıl? Oyunu sürekli olarak deriler, silahlar, yağma, meydan okumalar ve daha fazlası gibi yeni içeriklerle güncelleyerek. Bu yüzden Yama v6.02 ile Fortnite‘da yeni olan her şeye bir bakalım.

Fortnite tekrar yenilendi ve parti yeni bir dans temalı mod ve roketatar ile devam ediyor. Fortnite adasında bir disko cehennemi olacak.

Yeni sınırlı zaman modu: Disko Hakimiyeti

Bu DJ derileri yeni yamada nihayet kullanılmaya başladığı için dans pistinde cinayet işlemek mümkün. Disko Hakimiyeti, oyuncuların dans pistleri şeklinde kontrol noktalarını yakalamalarını gerektiren 50 v 50 modudur.

 

 

Oyuncular kendi takımları tarafından talep edilebilecek bir disko topu yükseltmek için dans pistinde yaymak zorundadırlar. O katta dans eden daha samimi oyuncular, disko topu ne kadar hızlı yükselir. Ekipler, bir “dans barı” doldurmak ve maçı kazanmak için daha fazla kat çekmek için yarış yapmalıdır. Tabii ki, bir hip dans kulübünün bolca insana ihtiyacı vardır, bu yüzden son fırtına dairesine kadar devam eder.

Dört roket fırlatıcı havaya uçurmak için burada

Tipik bir Fortnite savurganlığında, dördünü ateşleyebileceğinizde neden bir roket fırlatıyorsunuz? Dört Roket fırlatıcı sadece bunu yapan ağır bir RPG. Bu roketlerin yüksek hasar çıkışı (80-84), hızlı bir şekilde arka arkaya ateşlendiğinde düşmanlarınızı tahrip edecektir. Adanın her yerinde daha fazla patlamayı görmeyi bekliyoruz.

 

 

Skull Trooper Cadılar Bayramı için geri döndü

Geçen yılki Hexsylvania etkinliğindeki popüler Skull Trooper cildi, Fortnite‘ın 2018 Cadılar Bayramı partileri için geri döndü.

 

https://twitter.com/FortniteGame/status
/1049964026040672256?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1049964026040672256&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.androidpit.com%2Ffortnite-update-changes-features

Ve çok daha fazlası…

Bunlar, Fortnite Battle Royale‘deki ana değişimlerdir, fakat denge ayarlamalarını, bazı silahların ayarlarını içeren çok daha fazla değişiklik var. Değişikliklerin tam listesini almak için Epic Games‘in kapsamlı yama notlarını okuyabilirsiniz.

Fortnite Sezon 6 Savaş Geçişi : İşte alabileceğin şeyler ;

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.