Forza Horizon 4 Tamamen Türkçe Geliyor!

/ 15 Ekim 2018 / 585 / yorumsuz
Forza Horizon 4 Tamamen Türkçe Geliyor!

Playground Games Forza Horizon 4 İnceleme

 

Yarış oyunları arasında hiç tartışmasız dünyanın en iyi yarış oyunu olarak kabul edilen Forza Horizon yine kendisinin rakibi olmaya devam ediyor. Her zaman kendisi ile yarışmaya devam eden ve bir üst sürümü satışa sunana kadar en iyi oyun unvanını korumayı başaran Forza Horizon yarış oyununun yenisi çıktı. Forza Horizon 4 oyununu sizler için inceledik, detaylar haberimizde…

 

Forza Horizon 4 Tamamen Türkçe Geliyor!

Forza Horizon 3 o kadar başarılı olmuştu ki Playground Games tarafından 4 için yapılabilecek fazla bir değişiklik olmadığı savunuluyordu. Herkes yeni sürümde birkaç küçük hatanın değiştirileceğini ve oyunun bu şekliyle satışa sunulacağını bekliyordu. Ancak hiçte öyle olmadı ve Playground Games tüm takipçilerini şaşırtmayı başararak oyuna olağanüstü özellikler eklemeyi başardı. Bunlardan en önemlilerinden biride oyunun Türkçe olarak satışa sunulması oldu. Bu özelliği ile Forza Horizon 4 versiyonu Microsoft oyunları arasında Türkçe dil seçeneği ile satışa sunulan ilk oyun oldu. Diğer oyunlar içinde aynı seçeneğin bir önce gelmesini temenni ediyoruz.

Haritası Geliştirilen Oyunda Yol Seçenekleri Arttırılmış

 

Oyunda yapılan önemli bir değişiklikte yarışların Avustralya’ya taşınmış olması. Bu sayede eski haritaya kıyasla çok daha geniş bir harita ve çeşitli yol seçenekleri eklenmiş. Eski oyunda yer alan harita İskoçya’nın Edinburgh şehrini kapsarken yeni harita çok daha geniş bir araziye yayılmış durumda. Yeni oyun haritası eski oyun haritasına göre yüzde 10 daha büyük.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.

Benzer Konular