Galaxy A60 özellikleri sızdırıldı, Devasa ekranla geliyor!

/ 5 Mart 2019 / 282 / yorumsuz
Galaxy A60 özellikleri sızdırıldı, Devasa ekranla geliyor!

Barselona’da gerçekleşen MWC 2019 sırasında Samsung, Galaxy A30 ve A50 modellerini tanıttı. Şimdi de Samsung’un Galaxy A60 modeli üzerinde bazı çalışmalar yaptığı iddia edildi. İddialara göre 6.7 inç bir ekrana sahip olacağı görülüyor. İşte detaylar…

Samsung Galaxy A60 özellikleri sızdırıldı!

Samsung Galaxy A50’de yer alan üç kamera gibi A60’da da üç kamera yer alacak. Ekran konusunda ise AMOLED Infinity-U 6.7 inç bir ekran ile gelecek. Bunun yanı sıra A50 modelinde olduğu gibi parmak izi okuyucusu ekrana entegre oluyor. Galaxy A60‘ın tasarımı ise A50 ile çok fazla benzer olacağı yönünde. Ancak söz konusu olan bu telefonun 6,7 inç bir ekran ile gelecek olması oldukça etkileyici duruyor.

Kamerasıyla çok konuşulacak!

Bu detayların yanı sıra, cihazın kamera özelliklerine baktığımızda arka kısımda 3 kamera görüyoruz. A60’da kameraların 32 MP ana 5MP derinlik ve 8MP ise geniş açılı sensör olduğunu ifade edelim. Bunların yanı sıra ön kısımda 32 MP bir sensör olacağı ifade edilirken, kamera konusunda telefonun çok fazla gündemde kalacağı kesin gibi.

A60 için sızdırılan özelliklerin içerisinde cihazın 6 ve 8GB RAM ile 128 GB depolama seçeneklerinin olduğu görülüyor. Orta seviye bir işlemci bulunduran akıllı telefonda Snapdragon 675 yer alıyor. Batarya kapasitesi ise 4500mAh oluyor.

Şuan için detaylar bu kadarla sınırlı olurken, akıllı telefonun ne zaman satışa çıkacağı ve tanıtımının yapılacağı belli değil. Bu telefonun Nisan ayı sonlarına doğru resmiyet kazanması bekleniyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular