Galaxy A8 ve Galaxy A8 Plus Modelleri Onaylandı

/ 13 Aralık 2017 / 1.429 / yorumsuz
Galaxy A8 ve Galaxy A8 Plus Modelleri Onaylandı

Galaxy A8 ve Galaxy A8 Plus Modelleri Onaylandı

Samsung’un Galaxy A serisinin 2018 modelleri, S serisi kadar ilgi görüyor. Hazırlık aşamasında olan modellerin tanıtımı yaklaşmış olup, modellerin kullanma kılavuzları onaylanmış durumda.

Çift Ön Kamera ve Sonsuz Ekran

A serisinin 2018 yılında resmi olarak lanse edilecek olan modelleri, Bluetooth 5.0 kablosuz bağlantı teknolojisine sahip olacak olup, Android 7.1.1 Nougat ile gelecek. A8 modeli 4GB, A8 Plus modeli ise 6GB RAM ile donatılacak. Telefonlar, suya ve toza karşı çok daha dayanıklı bir şekilde karşımıza çıkacak. İşlemci olarak Exynos 7785 bulunacak olan telefonlar, yüksek performanslarını ortaya koyabilecek. Hem A8 modeli hem de A8 Plus modeli dijital asistan Bixby’e sahip olsa da asistana özel butonlar yer almayacak.

Resmi duyuruları yakın zamanda yapılacak olan cihazların onaylanan resmi kılavuzlarından anlaşıldığı kadarıyla birçok amiral gemide yer almayan çift ön kamera özelliği bulunacak. Böylece ön kamera ile arkası bulanık öz çekimlerin yapılması mümkün olacak. Cihazın arka kısmında ise tek bir kamera, parmak izi okuyucu ve flaş bulunacak. Ayrıca kılavuzda görüldüğü kadarıyla sonsuz ekrana sahip olacak olan cihazların çerçeveleri Galaxy S9 kadar ince olmasa da birim alanda yüksek bir görüntü deneyimi sunacak. Modeller, Infinity Display ekranları ile öne çıkacak olup, Tyoe-C portunu da bünyelerinde barındıracak. Bunların yanı sıra telefonlarda ayrıca bir kulaklık girişi bulunacak.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.