Galaxy A8S Ön Sipariş Fiyatı Ne Kadar?

/ 7 Kasım 2018 / 1.103 / yorumsuz
Galaxy A8S Ön Sipariş Fiyatı Ne Kadar?

Galaxy A8S Ön Sipariş Fiyatı Ne Kadar?

 

Samsung’un yeni akıllı telefon modeli Galaxy A8S, yakın bir zamanda satışa sunulmuş olacak. Kullanıcıların merakla bekledikleri bilgi ise elbette cihaza dair etiket fiyatı oluyor. Son günlerde özellikle Galaxy A8S fiyatı ön siparişte ne kadar olur gibi farklı sorular ile karşılaşmak mümkün. Peki, Samsung yeni telefon modelinde nasıl bir fiyat politikası izleyecek?

Galaxy A8S Türkiye Fiyatı

 

Şu anda satışı devam etmekte olan Samsung Galaxy A8 modeli 2600 TL ile 2900 TL arasında bir etiket fiyatına sahip. Çeşitli kampanyalar neticesinde uygun fiyata cihazı satın almak mümkün. Bu fiyatları göz önünde bulundurursak A8S modelinin bir tık daha pahalı olacağını söyleyebiliriz. Zira A8S, şu an satışta olan A8 modeline göre daha gelişmiş bir cihaz olarak lanse ediliyor.

Bu bilgiler ışığında Galaxy A8S modelinin 3000 TL ve üstü bir fiyat ile gelmesi bekleniyor. Ancak Samsung’un ön sipariş ve çıkış dönemi temelinde çeşitli kampanyalar düzenlemesi mümkün. Daha önce Note 9 ve S9 gibi modellerde farklı kampanyalar görmüştük. Bu kampanyalar, kullanıcılar açısından daha avantajlı bir satın alım gerçekleştirmeyi sağlıyor.

Galaxy A8S Teknik Özellikleri

 

Gücünü Snapdragon 710 yonga setinden alan Samsung Galaxy A8S, bataryada ise 3000 mAh gücünden faydalanıyor. Böylelikle uzun süreli kullanım performansı oluşturmayı başaracak olan cihaz, Adreno 616 grafik ara birimini kullanıyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.