Galaxy C10 Plus’ın Özellikleri Burada

/ 10 Şubat 2018 / 1.206 / yorumsuz
Galaxy C10 Plus’ın Özellikleri Burada

Galaxy C10 Plus’ın Özellikleri Burada

Galaxy C10 Plus, Antutu benchmark göründü!

Galaxy serisi akıllı telefonların aksine, Samsung’un orta menzilli Galaxy C serisi telefonları halktan ve basından fazla dikkat çekmiyor; bu her yerde bulunulmuyor olması için önemli bir neden olarak görülüyor.

Yeni bir Galaxy C serisi telefonu duyuyorduk ve şimdi bunlardan biri AnTuTu web sitesinde göründü.

Yeni C10 Plus Snapdragon 660 işlemci kullanılması muhtemel

Weibo kullanıcısı, Samsung SM-C9150‘nin bazı özelliklerini (Galaxy C10 Plus) gösteren bir Antuch kıyaslama ekranından bir ekran görüntüsü paylaştı. Ekran, Galaxy C10 Plus, Full HD Ekran, Snapdragon 660 işlemci, Adreno 512 GPU, 6GB RAM ve 64GB dahili depolama üzerine kurulu. Android Nougat 7.1 çalıştıran cihaz büyük olasılıkla bir Oreo güncellemesi alacak.

Samsung Galaxy C10 Plus Görüntüleri Gerçek mi?

Bununla birlikte, Antutu ölçütlerinde gösterilen hiçbir bilginin tamamen güvenilir olmadığına ve kolayca sahteciliğe neden olabileceğine dikkat etmek yararlıdır. Burada Galaxy C10 Plus için görünen özelliklerin beklenen özellikler olduğu için haberler doğru olabilir.

Telefon özellikleri ve görüntüsü doğru olsa da, şu anın yayınlanma tarihi ile ilgili bilgi yok. Aygıtın Çin veHindistan dışındaki pazarlarda çıkıp çıkmayacağı da kestirilemiyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.