Galaxy J7 Pro Android 9.0 Pie Güncellemesi

/ 4 Temmuz 2019 / 1.397 / yorumsuz
Galaxy J7 Pro Android 9.0 Pie Güncellemesi

Galaxy J7 Pro cihaz için One UI sürüm güncellemesi yayınlandı. Android cihaza gelen sürüm güncellemesi sayesinde Samsung Galaxy J7 kullanıcılarının hepsi yeni sürüme geçecektir. Sadece Android Pie sürümü değil aynı zamanda ONE UI yükselmesi de beraber geliyor.

Gelen güncelleme dosyasının boyutu 1041,44 MB’tır, bu da yaklaşık 1GB demektir. Gelen birçok farklı özellikler var ve yeni One UI sürümü; telefon kısmı, klavye, Always obn display, galeri, ayarlar, health, depolarım, kişiler ve bildirimlerde bazı yenilikler eklendi. Galaxy J7 Pro Android Pie güncellemesi beraberinde çok farklı özellikler getirdi. Ancak aksine olumsuz özellikleri de beraber geldi. Yazılım güncellemeleri indirildikten sonra oluşan sorunlar şikayete dönüştü.

Bu şikayetlerden biri de; Android 9.0 güncellemeden sonra şarjı hızlı bir şekilde bitiriyor. Erken bir şekilde şarj bitimine sebep oluyor ve arada kasma problemi de oluşuyor. Ancak One UI güncellemesi sayesinde bu sorunlar düzeltildi ve Gece Modu da bu güncellemeler arasına dahil edildi. Bildirimler alanında bazı değişiklikler oldu ve mesajları bildirim üzerinden yanıtlama, bildirimlere küçük resim ekleme gibi özellikler geldi.

Samsung’un yenilenen klavyesi sayesinde, Unicode 11 emojileri, klavye çevresi farklı renkleri uygulama, adaptif tema özellikleri eklendi. Şarj cihazınızda tam dolum için ne kadar süre kaldığı da bu güncelleme arasına eklendi. Eğer Samsung J7 cihaza sahipseniz Ayarlar-Yazılım güncellemesi alanından yeni sürümü güncelleyebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular