Galaxy P30 ile Galaxy S10 Yeni Bir Darbe Daha Alacak!

/ 27 Eylül 2018 / 712 / yorumsuz
Galaxy P30 ile Galaxy S10 Yeni Bir Darbe Daha Alacak!

Galaxy P30 ile Galaxy S10 Yeni Bir Darbe Daha Alacak!

 

Rakipleri ile girdiği rekabette daha da başarılı almak için radikal kararlar alacağını duyuran Samsung bu kararları hayata geçirmeye devam ediyor. Bu kararlar kapsamında bazı akıllı telefon serileri için artık üretim yapmayacağı iddia edilen Samsung yeni telefon serileri geliştirme yöntemini benimseyecek. Samsung tarafından Galaxy P adı verildiği iddia edilen yeni bir serinin tanıtımının yapılacağı kulislerde konuşulurken yeni seri en çok Galaxs S10 modelini vuracak.

 

Bazı Yenilikler Galaxy P Serisine Kaydırılacak

 

Samsung mühendisleri tarafından üzerinde büyük bir titizlikle çalışılan Samsung Galaxy S10 serisinde pek çok yeniliğin hayata geçirilmesi bekleniyordu. Özellikle de onuncu yıla özel olarak arkada 3 kameranın kullanılacağı ve ekrana entegre parmak izi okuyucusu gibi özellikler markanın takipçilerini büyük oranda heyecanlandırmıştı. Samsung geride bıraktığımız günlerde tanıttığı Samsung Galaxy A7 2018 modelinde arka taraftaki 3 kamerası ile bu özelliği taşıyan ilk telefonun Galaxy 10 olmasına izin vermedi.

 

Çin’e Özel Olarak Üretilecek

 

Samsung Galaxy P30 ve Galaxy P30 Plus adını vereceği iki yeni modeli için LCD ekran kullanacak ve bu ekrana parmak izi okuyucu sensörü yerleştirecek. Bu özelliğin de ilk kez bu telefonlarda kullanılması durumunda Galaxy S10 modeli için kullanılacak olan tüm yenilikler başka cihazlarda kullanılmış olacak. Yani işin esprisi kalmayacak. Ancak yeni Galaxy P serisi telefonların sadece Çin pazarında satışa sunulacağı da konuşuluyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular