Galaxy S10 5G modeli kutusundan çıktı!

/ 5 Nisan 2019 / 529 / yorumsuz
Galaxy S10 5G modeli kutusundan çıktı!

Geçtiğimiz ay içerisinde Galaxy S10’un tanıtımı yapışmış ve beraberinde Galaxy S10 5G de tanıtılmıştı. Sizlerinde isminden anlamış olduğu gibi bu modelde 5G desteği yer alıyor.

Bu model bir diğer isimle ise Galaxy S10 Plus olarak anılıyor. Ancak bu model kullanıcılar ile temas içerisine girmemişti. Geçtiğimiz gün S10 5G’nin şarj cihazı internet ortamında paylaşılmıştı.

5 Nisan 2019‘da Güney Kore’de kullanıcıların karşısına çıkacak olan model 16 Nisan 2019‘da ise ABD’de kullanıcıların karşısına çıkacak. Şimdi ise bu telefonu kutusundan çıkaran bazı kişilerin olduğunu görüyoruz. Kutusundan çıkan cihazın 25W şarj aleti görülüyor.

Galaxy S10 5G kutudan çıktı!

Samsung Galaxy S10 5G modeli 25W USB-C şarj cihazı ile beraber USB-C kablosu ve AKG kulaklıkları ile bazı adaptörleri ortaya çıktı. Diğer S10 modellerinin 15W ile geldiğini biliyoruz. Ancak 5G modeli diğerlerine göre daha hızlı bir şekilde şarj oluyor. Kutusundan ise iki taraflı USB-C ile çıkıyor.

Daha hızlı şarj edilen S10 Plus ile diğer cihazlar arasında ki bir diğer fark ise elbette arka kamerada yer alan 3D ToF sensörleri oluyor. Samsung’un ileride göndereceği güncellemeler ise büyük ihtimal 25W hızlı şarj desteği S10 modellerine de gelecek gibi duruyor. Yinede bu bilgilerin kesin olmadığını ve resmi bir açıklamanın gelmediğini belirtelim.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.