Galaxy S10 batarya hatası şarj canavarı gibi tüketiyor!

/ 19 Mart 2019 / 1.160 / yorumsuz
Galaxy S10 batarya hatası şarj canavarı gibi tüketiyor!

Akıllı telefon sektörünün göz bebeği olarak karşımıza çıkan Samsung Galaxy S10 için son günlerde bazı sorunlar meydana geldi. Konumuza dahil olan Galaxy S10 hakkında batarya ömrünü etkileyen bir sorun kullanıcıları çok rahatsız etmeye başladı. İşte detaylar…

Sektörde bu yıl piyasaya çıkan bazı sorunlar gündemde yer alıyor. Telefon üreticilerinin yayınlamış oldukları yeni güncellemeler akıllı telefonlarda yer alan hataları gidermeye yardımcı oluyor. S10 için de batarya sorunu bu gibi sorunlardan sadece bir tanesi. Ortaya çıkan bir bug, telefonun ekranı açık olmadığında bile açık gibi göstererek, şarj tüketimini devam ettiriyor.

Samsung Galaxy S10 batarya hatası

Kısa süre önce ortaya çıkan ve Tap To Wake sayesinde keşfedilen bu hatanın bir şarj sömürü yaptığı kesin. Amiral gemi telefonunun da yer alan batarya sorunu için bir yeni öneri var. Samsung çözüm olarak Always on Display ve Tap To Wake uygulamalarının kapatılmasını belirtti. Ancak bu çözüm kullanıcıları biraz rahatsız edebilir. Hatanın ise ABD sürümlerinde yer aldığı biliniyor.

Tabii ki kullanıcılar her zaman haklı olduğu gibi bu telefona çok büyük paralar ödemiş ve bir hatanın meydana gelmesinden çok büyük rahatsızlık duymakta. Bu hatalar için hemen bir güncellemenin gelmesini talep ediyorlar.

Peki sizler Galaxy S10’da yer alan bu hata için ne düşünüyorsunuz? Samsung en kısa sürede bir güncelleme elbette sunacak. Bekleyip göreceğiz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.