Galaxy S10 dayanıklılık testi videosu yayınlandı

/ 3 Mart 2019 / 514 / yorumsuz
Galaxy S10 dayanıklılık testi videosu yayınlandı

Samsung’un son amiral gemi modelinin tanıtımından tam 11 gün geçti. İnternet üzerine birçok kutu açılışı ve ön incelemeye dair içerik paylaşıldı. Galaxy S10 serisinin inleme videoları ise her geçen gün daha fazla artıyor. Şimdi ise dayanıklılık testine ait bir içerik yayınlandı.

Bunların yanı sıra Galaxy S10, S10+ ve S10e için birçok genel inceleme ve çeşitli incelemeler yer alıyor. JerryRigEverything ise dayanıklılık videoları ile yakından tanıdığımız bir isim. Şimdi daha fazla yakından tanımamız için bir yeni video daha yayınladı. Samsung’un son çıkardığı amiral gemi modeli Galaxy S10’un tanıtımından tam 10 gün geçmiş ve ön inceleme videoları ile bilgi sahibi olmuştuk. Şimdi ise dayanıklılık konusunda biraz aydınlanalım…

6.1 inç ekran büyüklüğü üzerinde parmak izi okuyan bu ekran 8nm teknolojisi ile üretilmiş olan Exynos 9820 işlemciyle geliyor ve gücüne destek adına 8 GB RAM kullanıyor. Peki ne kadar dayanıklı bakalım.

Galaxy S10 dayanıklılık testi yapıldı!

Daha önceden alışık olduğumuz gibi ekran çizilmelerine yönelik ilk adımı adan kanal, bu sefer 6.1 inç büyüklüğünde olan ekranı 5.seviyeye dek direndiğini fark ediyor. Altıncı seviyede ise ekranda ciddi çizikler meydana geldiği görülüyor.

Ön kısımda ise ekrana entegre olan kamera ve arka kısımdaki kameralar bıçak darbelerine karşı dayanıklığıyla göz dolduruyor. Telefonun yanlarında ise rakipleri ile aynı olacak derecede basit bir şekilde hasar almaya devam ediyor.

Ekranı ateşe maruz bıraktığı zaman ise kısa süre içerisinde lekeler yok oluyor. Ekranda yer alan parmak izi okuyucusu ise sorunsuzca belli bir seviyeye dek çalışmaya devam ediyor. Bükülme testinden ise çok iyi bir şekilde selamını verip geçiyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.