Galaxy S9 Plus’ın Render Görüntüleri

/ 19 Aralık 2017 / 909 / yorumsuz
Galaxy S9 Plus’ın Render Görüntüleri

Galaxy S9 Plus’ın Render Görüntüleri Sızdırıldı

2018 yılında satışa sunulacak olan Samsung Galaxy S9 Plus modelinin render görüntüleri sızdırıldı. Sızdırılan görüntülerde cihazın tasarımına ait detaylar açık bir şekilde belli oluyor.

Galaxy S8 Plus’a Göre Daha Küçük

Samsung Galaxy S9 Plus’ın sızdırılan render görüntülerine bakıldığında cihazın ekran boyutunun, Galaxy S8 Plus modeline göre 0.1 inç daha küçük olacağı görülüyor. Cihaz, 6.1 inç boyutlu bir ekran ile karşımıza çıkacak. Galaxy S8 Plus modelinin boyutları 159.5 x 73.4 x 8.1 mm iken, Galaxy S9 Plus’ın 157.7 x 73.8 x 8.5 mm ölçülere sahip olması bekleniyor. Bu ölçülere bakıldığında Galaxy S9 Plus modeli boy olarak daha kısa olsa da kalınlık olarak 0.4 mm daha kalın olacak. 0.4 mm daha kalın olan kasanın, pil kapasitesini yükseltme konusunda herhangi bir etkisinin olup olmayacağı konusunda bir yanıt verilmiyor.

Kulaklık Jakı Kaldırılmıyor

Son zamanlarda özellikle iPhone 7’den sonra moda olan kulaklık jakının kaldırılmasına Samsung karşı çıkıyor. Galaxy S9 Plus’ın sızdırılan render görüntülerine bakıldığında USB Type-C girişinin yanında 3.5 mm kulaklı jakı bulunduğu görülüyor.

Cihazdaki en önemli yenilik ise arka kısmında bulunan çift kamera olacak. Galaxy Note 8 modeli ile ilk kez çift kamera ile karşımıza çıkan Samsung, yeni modeli ile de Galaxy S serisine ilk defa çift kamera donanımını getiriyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.