Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Arasındaki Büyük Fark

/ 18 Aralık 2017 / 1.062 / yorumsuz
Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Arasındaki Büyük Fark

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Arasındaki Büyük Fark

Uzun zamandır büyük merakla beklenen ve her geçen gün birbirinden farklı söylentilere konu olan, Samsung’un yeni telefonu Galaxy S9 hakkında bir yeni iddia daha atıldı. Render görüntülerin sızdırılması ile anlaşılıyor ki Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus arasında dikkat çekici bir fark bulunacak.

Ek Bir Kamera Daha

Galaxy S9 modelinin arka kısmında tek kamera bulunuyor iken, sızdırılan render görüntülerden anlaşıldığı üzere Galaxy S9 Plus modelinin çift arka kamerası bulunacak. Ayrıca bunun yanı sıra S9 ve Note 8 modellerinde yatayda yerleştirilmiş olan kamera ve parmak izi tarayıcısının yeni seride dikey olarak konumlandırılması bekleniyor. Render görüntülerdeki parmak izi tarayıcısı detayı ekrana gömülü parmak izi tarayıcısı beklentilerini yerle bir ediyor. İki model arasındaki arka kamera donanımı farkı iddiasının doğrulanması takdirinde pazarda nasıl yorum alacağı görülecek.

26 Şubat 2018’de Tanıtılacak

Samsung’un yeni modellerinde 4 GB RAM – 64 GB hafıza ve 6 GB RAM – 128 GB hafıza şeklinde çeşitler bulunacak. İki model, 26 Şubat 2018 tarihinde Barcelona’da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi kapsamında tanıtılacak.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.