Galaxy Tab E Tuş Kilidi Şifresini Unuttum Şifre Kırma

/ 13 Ekim 2018 / 2.248 / yorumsuz
Galaxy Tab E Tuş Kilidi Şifresini Unuttum Şifre Kırma

Galaxy Tab E Tuş Kilidi Şifresini Unuttum Şifre Kırma

 

Android işletim sistemine sahip cihazlarda desen kilidi unutulması durumunda yapılacak adımlardan birisi de hard reset atma olarak bilinmektedir. Bu yazımızda sizlere Galaxy Tab E hard reset atma konusunda bilgi vermek istiyoruz. Buna göre desen kilidini unutmanız durumunda ne yapmanız gerektiği konusunda yalnız değilsiniz.

Birçok tabletin çocuklar tarafından kullanılması neticesinde unutulan şifreler veya desenler karşısında aileler veya tablet kullanıcıları o anda ne yapacaklarını bilemezler. Bugün bir telefoncuya gönderiliyor olması yüksek miktarda maddi bir kayıp olarak karşınıza çıkan süreçlerdir. Galaxy Tab E tuş kilidi şifresini unuttum diyenlerdenseniz öncelikle şarjınızın %20 üzerinde olması gerekiyor. Her ihtimale karşı %50 şarjının olması daha olumlu bir sonuç olacaktır.

 

Galaxy Tab E Hard Reset Nasıl Atılır

 

Aynı anda ‘’ ses yükseltme, menü ve güç ‘’ düğmesine basılı tutunuz. Bu adımlardan sonra karşınıza hard reset yazısı çıkacaktır. Eğer bu şekilde sonuç alınamadıysa sırasıyla önce ses yükseltme, menü ve güç düğmesine basınız. Burada öncelikli olmanız gerekmektedir. Hepsine aynı anda basanlar için sonuç alamayanların denemesi gereken yöntemdir.

wife data factory reset” yazısını görmeniz gerekiyor. Eğer karşınıza yabancı bir ekran çıktı ve bu yazıyı görmüyorsanız yukarı-aşağı yönlendirmeler için ses kısma ve açma tuşlarına basınca “wife data factory reset” yazısını göreceksiniz.

İlgili seçeneklerden ‘’ reboot ‘’ seçiniz ve güç düğmesi ile onaylayınız.  Yapılacak birkaç işleme ilaveten cihaz açılıp kapanma gibi süreçlere girecektir. Son işlem olarak cihaz kurulum için sizin önergelerinizi bekleyecek. Bu yöntemi yapmadan önce yedeklerinizin alınmasını tavsiye ederiz. Çünkü hard reset tüm verilerin sıfırlanması anlamına gelmektedir.

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.