General Mobile Discovery A101 Raflarına Geldi

/ 26 Eylül 2018 / 713 / yorumsuz
General Mobile Discovery A101 Raflarına Geldi

General Mobile Discovery A101 Fiyatı Ne Kadar?

General Mobile Discovery, özellikle bir dönemlere damga vurmuş ve özellikleri ile oldukça konuşulan akıllı telefonlarından olup, halen kullanıcısının olduğu da gözlerden kaçmamaktadır. Sıfır General Mobile Discovery akıllı cihazın ise tekrar gündeme gelerek tekrardan sıfır şekilde piyasaya çıkacak olması oldukça dikkatleri çekmiş olup, General Mobile Discovery fiyatı, satış tarihi gibi bilgiler ilgilenen kişiler için merak konusu oldu.

General Mobile Discovery cihazının özelliklerinin o döneme göre oldukça fazla olması ve fiyatına göre de oldukça uygun şekilde satılması o dönemlerin en çok satışa ulaşan cihazları arasında yerini almıştı. Şimdilerde ise aynı cihazın sıfır ve kutulu şekilde A101 mağazalarında satışa sunulacak olması dikkatleri çekmiş olup, ne kadar tutacağı merak konusu olmuştur.

General Mobile Discovery A101 Mağazalarında!

Gerek indirimleri ile gerekse sattıkları ürünler ile sürekli olan gündeme gelen A101, bu kez General Mobile Discovery cihazı ile gündeme gelmeyi başarmış olup, geçmiş dönemlerin en çok tutan cihazını tekrar gündeme taşımayı başarmıştır. 4.7 inç ekran büyüklüğüne sahip olan General Mobile Discovery, 1 GB ram ve 16 GB dahili hafıza barındırmaktadır. 8 megapiksel arka, 2 megapiksel ön kamera özelliği taşıyan bu cihaz A101 mağazalarına ise 27 Eylül itibari ile giriş yapacak olup, cihazın alındığı tarihten itibaren garantisi olacaktır. garantisi ise normal cihazlar gibi 2 yıl olacaktır. A101 General Mobile Discovery fiyatı ise 699 TL olarak belirlenmiştir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.