General Mobile GM 9 Plus tanıtıldı!

/ 28 Şubat 2019 / 525 / yorumsuz
General Mobile GM 9 Plus tanıtıldı!

Barcelona’da geçtiğimiz günlerde düzenlenen MWC 2019’da General Moile, en son modeli olan GM 9 Plus’ı tanıttı. İşte detaylar…

En fazla tercih edilen ve ekonomik fiyatlı olan General Mobile, yapay zeka destekli ve öğrenme kapasitesi bulunan işlemciye sahip GM 9 Plus’ı Android 9.0 Pie ile tanıttı. GM modelleri kullanıcı taleplerine göre geliştirildikleri söylenirken, hazırda olan 34 ülkede faaliyet sunan ve Turquality porgramı ile global olarak bir etkileşim içerisinde olan en son ürünün GM 9 Plus olduğu ifade edildi. Türkiye’de ise yıllık üretim kapasitesinin 2.5 milyon adet olduğu bir fabrikaya sahip oldukları öğrenildi.

Yapay zeka desteği ile geliyor!

İlk defa MWC’de karşımıza çıkan GM 9 Plus Android’in son versiyonu olan Android 9 Pie ile kutusundan çıkacak. Ön ve arka kısmı cam olan ve metalin birleşim hatlarıyla mükemmel bir tasarım sunuyor. Ekran konusunda Full HD+ çentikli bir ekran sunarak gündemden geri kalmıyor. En büyük ekran 6.23 inç ve hafif yapısıyla tek el kullanımını karşılıyor. Ekran koruması ise gorilla Glass ile sağlanıyor. 3 Farklı renk seçeği sunan cihaz uzay grisi, gümüş ve altın olarak geliyor.

Çift arka kameraya sahip!

Kullananların çok daha iyi fotoğraf çekmesi için GM 9 Plus, yapay zeka ile güçlendirilmiş ve 12+5MP çift arka kameraya  sahip olan akıllı telefon fotoğrafları öğrenerek kendini daha fazla geliştiriyor. ARCore desteği de sunan akıllı telefon Portre aydınlatması ile beraber stüdyo kalitesinde çekilen fotoğraf çekimleriyle eşdeğer geliyor. Yeni geliştirilmiş olan gece modu ile en kötü ışıkta bile olağanüstü fotoğraflar çekebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.