Giriş Noktası Bulunamadı Hatasının Çözümü

/ 15 Kasım 2019 / 185 / yorumsuz
Giriş Noktası Bulunamadı Hatasının Çözümü

Bu yazımızda sizlere giriş noktası bulunamadı hatasının çözümünün nasıl olacağı konusunda bilgi vereceğiz. Sorun çözümü için dll dosyasını sisteminize atmanız gerekecektir. İşletim sistemini güncelleyin ve güncel olduğuna dair emin olun. Daha sonra Windows 10 işletim sistemi ve diğer sistemlerde güncelleme yaparak tekrar sorunun çözümünü deneyin. Eğer kullandığınız, yüklediğiniz program sisteme uyumlu değilse exe dosyasına gelin. Fare ile uyumluluk ayarlarını yapılandırın.

Eğer exe dosyası bulunamadı diye sorun çıkarsa yanlış dosya çalıştırıyor olabilirsiniz. Bazı uygulamalarda giriş noktası problemi yaşanmaktadır. Bazı uygulamalarda, programlar güncel olmadıkları için Giriş noktası problemi yaşanmaktadır. Bu nedenle güncelleme yapmanızı tavsiye ederiz. Giriş noktası problemi hatası konusunda sorularınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular