Giriş seviyesi telefonlar için PUBG Lite Geliyor!

/ 17 Ağustos 2018 / 1.165 / yorumsuz
Giriş seviyesi telefonlar için PUBG Lite Geliyor!

Giriş seviyesi telefonlar için PUBG Lite Geliyor!

PUBG tarafından kullanıma sunulan ve kısa sürede yoğun ilgi gören PUBG Mobile ne yazık ki düşük donanımlı cihazlarda sürekli sorun yaşatması ve bazı cihazlarda hiç açılmaması nedeni ile büyük hayal kırıklığı yaşatmıştı. Yaşanan sorunların artması ve şikayetlerin boyut değiştirmesi nedeni ile PUBG yeni bir çözüm üretti ve PUBG Lite sürümünü kullanıma sundu. Uygulama düşük cihazlarda bile PUBG oyun zevkini üst seviyede yaşanmasını sağlıyor.

PUBG Lite ile Battle Royale Tüm Telefonlarda Oynanabilecek!

Filipinlerde test aşaması sürümü için kullanıma sunulan PUBG Lite versiyonunda diğer versiyondan farklı olarak 100 kişi yerine 40 kişilik oyunlara girebiliyorsunuz. Telefon düşük özelliklere sahip olduğu için ne yazık ki harita detayları da düşük özelliğe sahip olarak kullanıma sunuluyor. İki oyun arasındaki farkları sıralamak gerekirse en dikkat çeken fark harita boyutlarının orijinal oyun ile kıyaslandığında daha düşük tutulması.

Sadece 40 Kişilik Oyuncu Sayısı Var

Normal versiyonda 100 kişi olarak belirlenen oyuncu sayısı ne yazık ki düşük bütçeli cihazlar için tasarlanan PUBG Lite versiyonunda 40 kişi ile sınırlandırılıyor. Ancak düşük bütçeli cihazlarda bile oyun son derece akıcı bir şekilde oynanabiliyor. Yine oyunun şu anda sadece Filipinlerde yaşayan kişiler tarafından indirilebileceğini de belirtelim. Ancak ilerleyen günlerde kademeli olarak oyunun diğer kullanıcılara da sunulması bekleniyor.

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.