Gizemli telefon üçlü kamera ve çift ekran özellikleri ile, vivo NEX S2 olabilir

/ 29 Kasım 2018 / 451 / yorumsuz
Gizemli telefon üçlü kamera ve çift ekran özellikleri ile, vivo NEX S2 olabilir

 

vivo NEX S2 olduğu iddia edilen telefon

 
Vivo NEX S bu yıl en çarpıcı telefonlardan biri oldu ve serinin devamı yakın olabilir. Bir “gizemli akıllı telefonun” unboxing videosu, birkaç benzersiz tasarım ögesini gösteriyor ve söylentiler, bunun NEX S2 olduğuna inanıldığını gösteriyor.

İlki, kameranın etrafında renkli bir RGB LED halkası gibi görünen “Ay Halka” olarak adlandırılır. Tipik LED bildirim ışığınızdan çok daha gelişmiş olsa da, ikinci özellik ile kıyaslandığında hala geçerli.

İkinci bir ekran. Bu doğru, NEX S2, nubia X’e benzer çift ekrana sahip olacak. Ne yazık ki, arka ekran videoda gösterilmiyor, bu yüzden ne kadar büyük olduğuna karar veremiyoruz. Neyse ki, açıkça bu sızıntıda görebilirsiniz ve oldukça büyük.

Üçüncü özellik için, Ay Yüzüğüne geri dönüyoruz. Aslında, selfies çekmek için kullanabileceğiniz üçlü bir kamerayı çevreliyor (arka ekranı vizör olarak kullanıyor). Bu videoda bir varsayımsal olarak sunulan, üçlü kamera kurulumu bir 3D Uçuş Süresine sahip olabilir. (evet, muhtemelen varsayımdan daha fazlası)

Bir kamera pop-up’ından bahsetmiyoruz ve bir tane olduğunu düşünmüyoruz. Bu kesinlikle bir teaser kampanyasının başlangıcıdır, bu yüzden daha fazla resmi bilgi ve olağan sızıntılar için hazır olun.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler
Benzer Konular