@gmail. com ile senkronize edilemiyor hatası nedir?

/ 23 Aralık 2019 / 427 / yorumsuz
@gmail. com ile senkronize edilemiyor hatası nedir?

Gmail hesabınıza girdikten sonra “@gmail.com ile senkronize edilemiyor request canceled”  mesajı karşınızda hiç göründü mü? Bizler bu sorunu çok fazla yaşadık. Peki nedir bu mesaj ne anlama geliyor? İşte detaylar…

Google’ın gmail hesabına girerken bir çok hata ile karşılaşabilirsiniz. Bunlardan birisi ise “@gmail.com ile senkronize edilemiyor request canceled” hatası oluyor.  Bu hata herkesin başına gelmeyebilir. Ama olursa sizlerinde başına gelirse ne anlama geldiğini bilmeniz için sizleri bilgilendirmek istedik.

Sorun neden kaynaklı?

Biz bu hatayı şu şekilde tespit ettik. Aynı tarayıcı üzerinden iki sekme açtıktan sonra birinde gmail.com’u açıp diğer sekmede başka bir Google hizmetini açınca bu hata ile karşılaşıyorsunuz. Durum farklılık elbette gösterebilir. Bunlara ek olarak ise internet bağlantısının zayıf olması ve kopma sorunları gibi birçok neden bunu sağlamakta. Mail hesabını açarken karşımıza çıkan bu sorun tarayıcınızın da güncel olmaması anlamına gelebilir.

Eğer böyle bir sorun yaşarsanız, ek sekmeyi kapatın ve aşırı donanım tüketimini hafifletin. Sorun büyük ihtimal düzelecektir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.