Gmail hesabı kayıt tarihi öğrenme!

/ 20 Haziran 2019 / 899 / yorumsuz
Gmail hesabı kayıt tarihi öğrenme!

Hepimizin merak ettiği bir soru var. Gmail hesabını ne zaman oluşturduk? Bu soruya cevap vermek için Gmail hesabı üzerinde detaylı bir soru cevap ve analiz çalışmaları içerisine girdik. İşte detaylar…

Gmail hesabı ne zaman açtım?

Gmail hesabının açılma tarihini hepimiz merak ediyoruz. Bunun için sizlere ufak bir iki adım ile açtığınız tarihi bulmanıza yardımcı olacağız. Çünkü vereceğimiz ipucular birçok kez size kolaylık sağlayacaktır.

“https://mail.google.com/mail/” adresi ile sisteme giriş yapınız. Daha sonra girişin ardından “https://mail.google.com/mail/u/0/#settings/fwdandpop” bu linki tırnak olmadan üst kısma yapıştırın ve adresi açın. Yada Dişli- Ayarlar ve Yönlendirme ile POP/IMAP adımlarına geçin.

Gmail hesap açma tarihini bulmak için bu resimde gördüğünüz gibi oluşturma tarihi görünecektir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.