Gmail Toplu Mail Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

/ 21 Aralık 2017 / 15.584 / 2 Yorum
Gmail Toplu Mail Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Gmail Toplu Mail Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Her geçen gün daha fazla kişi tarafından kullanılmaya devam eden Gmail kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak şekilde kendisini yenilemeye devam ediyor. Hesabını sürekli olarak kullanan ancak hesabına gelen mailleri düzenli olarak silme alışkanlığı olmayan kişiler için bir süre sonra biriken mailleri silmek tam bir işkenceye dönüşebiliyor. Gelen mailleri toplu silmek ise sorunun çözümü için kullanabilecekleri en etkili yöntem olarak gösteriliyor.

Gmail Kullanmak Her Geçen Gün Kolaylaşıyor

Kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak amacı ile her geçen gün yenilikleri hayata geçirmeye devam eden Gmail özellikle de sekmeler konusunda oldukça başarılı bulunuyor. Tanıtım, sosyal ve birincil şeklinde sekmelere ayıran Gmail bu sayede gelen mailleri çok daha kolay bir şekilde incelemenize olanak sağlıyor. Üst üste gelen ve bu nedenle oldukça fazla biriken mailleri kolay bir şekilde temizlemek isteyen kişilere de kolaylık sağlayan Gmail tek bir tıkla toplu mail silme kolaylığı sunuyor.

Toplu Mail Silme İşlemini Nasıl Yapabilirim?

Maillerinizi toplu şekilde silmek için ilk önce Gmail hesabına giriş yapın. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra hangi mailleri silmek istiyorsanız o alandaki sekmeye geçiş yapmanız gerekiyor. Sekmeye girdikten sonra üst tarafta yer alan kutucuğu işaretleyin. Kutucuğu seçmeniz durumunda bu sekmede yer alan tüm mailler seçilir. Sekmenin hemen üzerinde yer alan uyarı alanında yer alan tümünü seç iletisini tercih etmeniz halinde sekmede yer alan tüm mesajlar seçilerek  çöp kutusu işaretini tıklayarak tüm maillerinizi toplu olarak silebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Gmail Toplu Mail Silme İşlemi Nasıl Yapılır? (2 Yorum)