Google Chrome 65 ve Yeni Özellikleri

/ 13 Mart 2018 / 756 / yorumsuz
Google Chrome 65 ve Yeni Özellikleri

Google Chrome 65 ve Yeni Özellikleri

Dünyanın hiç tartışmasız en çok kullanılan arama motorlarından biri olan Google rakiplerinin gerisinde kalmamak adına çalışmalara devam ediyor. Yeni özelliklerin yanı sıra yeni sürümlerde geliştirmeye devam eden şirket son olarak Google Chrome 65 güncellemesini yayımladı. Peki, Google Chrome 65 güncellemesi neleri içeriyor ve hayatımıza nasıl yenilikler katacak?

Çok Daha Üst Seviye Bir İnternet Deneyimine Hazır Olun!

1 milyarı aşan kullanıcı sayısı ile en çok kullanılan arama motorlarından biri olmayı başaran Google Chrome yeni sürümü ile çok daha üst seviye bir internet kullanımını vaat ediyor. Özellikle de uzantılar sayfası yeni sürümle büyük değişikler yaşarken yine Favikonları içinde pek çok yenilik hayata geçiriliyor. Yapılan bu yenilik sayesinde internet sitelerini çok daha kolay bir şekilde fark etmeniz sağlanıyor. Yayımlanan yeni sürüm Windows, Mac ve Linux bilgisayarların yanı sıra Android ve İOS işletim sistemlerinde de kullanılabilecek.

Android İçin Google Chrome 65 Ne Zaman Yayımlanır?

Android işletim sistemini kullanan kişiler için ise ne yazık ki Google Play Store üzerinden indirme kademeli olarak sunulacak. Her 6 haftada bir olmak üzere yeni sürümler Google tarafından indirmeye sunulduğu için yaklaşık tarih hesaplandığında bu sürenin Nisan ortasına tekabül edeceği görülüyor. Pek çok yeni özelliğin sunulduğu yeni sürüm kullanıcıların bütün işlerini kolaylaştıracak. OS X 10.9 kullanıcıları için ise yayımlanan sürüm son sürüm olma özelliğini taşıyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.