Google Duo hesap silme işlemi

/ 1 Haziran 2019 / 861 / yorumsuz
Google Duo hesap silme işlemi

Google’ın uzun zaman önce çıkarmış olduğu görüntülü sohbet uygulaması Google Duo, çok basit bir arayüz ile kullanıcıları ilk günden etkilemeyi başlamıştı. Hem Android hemde Apple cihazları arasında görüntülü sohbet yapmalarını sağlayan bu uygulama hesabının nasıl silineceğinden bahsedeceğiz.

Akıllı telefonlarımıza sürekli bazı uygulamaları indiriyoruz ve bir süre sonra bu uygulamanın bize göre olmadığını fark ediyoruz. Sizlerde bu durumda hesap silmek isterseniz eğer, cihazınızdan silmeniz yeterli olacaktır. Çünkü bu şekilde olan uygulamalar telefon rehberini kullandığı için, kişiler ile senkronize olamayan uygulama sizin hesabınızı zaten devre dışı bırakıyor.

Bu bakımdan Google Duo hesabınızı silmek isterseniz eğer, telefonunuzdan kaldırmanız yeterli olacaktır. Sizlerinde soruları varsa eğer, yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.