Google Jamboard Ne İşe Yarar?

/ 21 Ekim 2019 / 662 / yorumsuz
Google Jamboard Ne İşe Yarar?

Google yine her zamanki gibi yenilikleriyle ön planda bugün ki konumuzda Jamboard denen yani Akıllı Beyaz Tahtalar’ın ne olduğundan ve ne işe yaradığından bahsedeceğim.

Google bu seferde okul ve iş yerlerinde yada ofis ortamlarında sunum yapan her alanda kullanılabilecek ders anlatımlarının olduğu dershanelerde konu anlatımlarında kullanıcılara kolaylık olmasından dolayı Akıllı Beyaz Tahtalar ile kullanıcılarına yenilik sunuyor.

Google son olarak da Jamboard ile yeni ortamlara giriş yapıyor. Dokunmatik ekran sayesinde sunumlar yapılabilecek bir ürün geliştirdi. Son teknoloji ile sunum yaparken kullanabileceğiniz akıllı tahtalar 4K destekli bir teknolojiye sahip. Akıllı Tahtalar 55″ – 60″ inçlik bir ekrana sahip olacağı belirtildi. Tabi ki fiyat olarak da biraz dudak uçuklatan fiyattalar. Fiyatı $6000 civarında olacağı söylenmekte.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.