Google Kamera Özelliklerini Üst Seviyeye Taşıyor!

/ 12 Temmuz 2018 / 1.895 / yorumsuz
Google Kamera Özelliklerini Üst Seviyeye Taşıyor!

Google Kamera Özelliklerini Üst Seviyeye Taşıyor!

Teknoloji devi Google üretmiş olduğu cep telefonu modellerinde kullandığı kamera özelliklerini sürekli olarak yeni güncellemeler ile üst seviyeye çekmeye devam ediyor. Yeni cep telefonu modellerinde daha dikkat çekici özellikler kullanan marka satmış olduğu cihazlar için ise güncellemeler yayımlayarak bu imkânlardan yararlanılmasını sağlıyor. İşte, Google kamera APK yeni sürüm özellikleri…

Google Camera 5.3 Sürümü Geliyor

Google tarafından yayımlanması beklenen Google Camera 5.3 sürümü ile dikkat çekici pek çok özellik kullanıma sunulacak. Yapılan inceleme ile beraber APK dosyası sayesinde Google kamera yenilikleri açısından çok sayıda özelliğin devreye gireceği görülüyor. Özellikle de bundan sonra RAW dosyalarının desteklenmesi yeni gelen özellikler arasından en çok dikkat çekenlerden biri olarak öne çıkıyor. Getirilen yeni özellik sayesinde eskiden olduğu gibi RAW dosyalarını kaydederken üçüncü parti kamera uygulamaları kullanımına gerek kalmayacak ve direkt olarak bu dosyalar kaydedilebilecek.

Geniş Açı Bozulması Düzeltiliyor

Sık sık eleştirilere neden olan yüzlerdeki geniş açı bozulması da yayımlanacak olan yeni sürüm güncellemesi ile beraber tarih olacak. Bundan sonra geniş açı lensler ile yapılan çekimlerde yüzlerdeki bozulma sorunu Google tarafından yapılan yazılım güncellemesi ile düzeltilecek. Google Pixel ve Google Nexus cep telefonu sahiplerini yakından ilgilendiren güncelleme kısa süre içerisinde gelecek. Google Pixel 3 akıllı cep telefonu ve Google Pixel 3 XL akıllı cep telefonu modelleri içinde markanın çift ön kamera üzerinde çalıştığı belirtiliyor.

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler