Google Keep Nedir?

/ 21 Kasım 2019 / 707 / yorumsuz
Google Keep Nedir?

Bu yazımızda Google Kepp’in ne olduğuna dair kısa bir bilgi vereceğiz. Google Keep cihazların kullanabileceği başarılı uygulamalar arasında yerini almaktadır. Google Keep uygulaması pratik not tutma uygulamasıdır. 500 milyondan fazla indirmeye sahip olan uygulama, Gmail’e bağlı hesaplarla iletişime geçer ve Android cihazlara özel bir uygulamadır. Bu uygulama sadece not defteri olarak görünse de aslında değildir. Not defteri dışında bir çok uygulamaya sahiptir.

Bu uygulamada reklam ya da bir program ile beraber zorunlu indirme sağlanmamasına rağmen geniş bir kitleye sahiptir. Kullanımı basit olan bu uygulama sayesinde büyük adımlar atabilirsiniz ve iş hayatınızda da kolaylık oluşturabilirsiniz. Bu programı indirerek siz de farklı özelliklerini keşfedebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.