Google Kişiler Uygulamasına Güncelleme Geldi!

/ 15 Kasım 2017 / 877 / yorumsuz
Google Kişiler Uygulamasına Güncelleme Geldi!

Google Kişiler Uygulamasına Güncelleme Geldi!

Android cihazlarda popüler olan Kişiler uygulamasının kullanımını daha da kolay bir hale getirmek için güncelleme yayınlayan Google, kullanıcılardan gelen geri bildirimleri dikkate aldı.

Uygulamaya Gelen Yenilikler

Android cihaz sahibi kullanıcıların sıkça kullandığı Google Kişiler uygulamasına gelen güncelleme ile rehberde yer alan büyük fotoğraflar tekrardan kullanılabilir duruma geldi. Ayrıca birden fazla kez yinelenen kişilerin birleştirilmesi de mümkün. Yoğun iş temposunun ardından kullanıcının, iş arkadaşlarını rehberinde kolay bir şekilde bulup aramasını sağlayan G Suite Directory bilgisi doğrudan bir şekilde uygulama üzerinden görüntülenebiliyor.

Kişilerde bulunan eylem düğmelerinin haricinden herhangi yeni bir özellik görülmüyor olsa da uygulama tasarımındaki yenilikler ile arama, mesaj gönderme ve diğer işlemlerin yapılması daha kolay bir hale geldi. Ana Kişiler bölümünün sadece istenilen etiketlerin görülebileceği şekilde özelleştirilmesi de sağlandı.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.