Google Pixel 3 serisinin beklenen telefonu Pixel 3 Lite

/ 27 Kasım 2018 / 340 / yorumsuz
Google Pixel 3 serisinin beklenen telefonu Pixel 3 Lite

 

Pixel 3 Lite hangi özelliklere sahip olacak?

 
Google Pixel 3 seri telefonları piyasaya şaşaalı bir şekilde çıktı. Ufak tefek sorunlar olmasına rağmen Google her zaman telefonlarının arkasında durarak yeni çözümler üretti. Android 9.0 Pie’a sahip olan bu seriye katılacak yeni bir telefon yolda ve bu yol çok uzun sürmeyecek gibi.

Her neyse, Google Pixel 3 Lite, orta kademe bir Snapdragon 670 CPU, 4 GB RAM, 32 GB dahili depolama alanı ve Apple’ın iPhone XR gibi benzer büyüklükte bir şasiye uyan 5.6 inç ekran gibi görünüyor.Daha küçük ekrana rağmen  gerçekten harika olan büyük Pixel 3 ile aynı kamera yazılımına sahip gibi görünüyor, ancak Google’ın bu cihaz için ne kadar ücret talep edeceğini henüz bilmiyoruz. Pixel 3 ve Pixel 3 XL her zamankinden daha pahalıdır, yeni cihazın daha bütçe dostu bir cihaz olması gerektiğini düşünüyoruz.

Google’ın bu cihazı gerçekten ne zaman duyurmayı planladığını hala bilmiyoruz, ancak sızıntılara bakacak olursak yakın bir tarih diye düşünebiliriz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular