Google, Pixel 3’teki RAM yönetimi sorunları hakkında bildirimde bulundu!

/ 6 Kasım 2018 / 423 / yorumsuz
Google, Pixel 3’teki RAM yönetimi sorunları hakkında bildirimde bulundu!

 

Google, Pixel 3’teki RAM yönetimi sorunları hakkında bildirimde bulundu!

 
Şu anda en yeni Android akıllı telefonlardan ikisi Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL’dır , fakat RAM’den erken çıkmakta olan uygulamaların satırları boyunca RAM yönetimiyle ilgili birçok sorun bildirilmiştir. Bildirilen bir özel durum , Spotify müziğinin arka planda çalınmasını halinde fotoğraf makinesinde birkaç fotoğraf çekerken beklenmedik bir şekilde kendi kendine durdurması.

Bu RAM yönetimi sorunlarına yanıt olarak, Google 9 to 5 Google‘a bellek sorunlarına yönelik gelecek haftalarda bir güncelleme sağladı. Arka plan uygulamalarının belirli durumlarda erken kapanmasını önlemek için önümüzdeki haftalarda bir yazılım güncellemesi yapıyoruz.

Google, düzeltme işleminin Kasım ayının güvenlik düzeltme ekiyle ilgili sorun olmayacağını doğruladı. Bu nedenle, tahminimiz Aralık OTA yamasıyla gelecek. Bu sorunu yaşayan bir Pixel 3 veya 3 XL kullanıcısı mısınız? Başka hangi durumların, uygulamaların erken kapanmasını fark ettiğinizi takip edip bildirim yaparsanız karşılıklı kolay çözüme ulaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.