Google Pixel 4 tasarımı yeniden görüldü

/ 16 Mart 2019 / 92 / yorumsuz
Google Pixel 4 tasarımı yeniden görüldü

Google Pixel’in büyümesinde en etkili faktör arka kamerası oldu. Şimdi ise beş tane arka kameralı telefonlar satışa çıkıyor ve Google amiral gemisi modelleri, beş kameralı telefonlara tek bir kamera ile savaş açıyor. İşte detaylar…

Geçtiğimiz yıl Ekim ayı içerisinde tanıtımı yapılmış olan Pixel 3 ve Pixel 3 XL telefonlarının hem donanım hemde yazılım bakımından çok başarılı olduğunu söylemiştik. Ancak tasarım konusunda akıllı telefonun rakiplerine göre geride kaldığı kesin. Peki Pixel 4 nasıl olacak?

Google Pixel 4 tasarımı görüldü!

Pixel 3 model telefonda sizlerinde hatırlayabileceği gibi çerçeve ve çentik büyüklüğü kullanıcıların eleştiri odağı olmuştu. Ayrıca seride yaşanan mikrofon sorunu Pixel 4 ile son buluyor. Gelen tasarımın Pixel 4’e ait olduğu söyleniyor ve cihazın arka kısmında çift arka kamera bu sefer yer aldığı için en dikkat çeken nokta burası oluyor.

Trendlere ayak sağlamaya çalışan Google’ın Pixel 4 ve 4 XL modelleri için gündem şimdiden meraklı bakışlarla bekliyor. Daha çok tek arka kamera ile beklerken, telefonun çift kamera ile görünmesi ne şekilde olacak merak konusu. Bunla beraber arka kısımda parmak izi okuyucusu yer almayacak. Ekrana entegre olan parmak izi okuyucusuna geçiş yapılacağı iddia ediliyor. Bir diğer iddia ise güç tuşu üzerinden parmak izi okuyucusu okunacak.

Tabii ki gelen görselin Pixel 4’e ait olduğu resmi olarak söylenmedi. Bu bakımdan sadece bir ihtimal olduğunu unutmayalım.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


İrem Yüngül

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular