Google Pixel Tablet Slate Sızıntıları

/ 10 Ekim 2018 / 392 / yorumsuz
Google Pixel Tablet Slate Sızıntıları

 

Google Pixel Slate Tablet

 
Google‘ın, yüksek çözünürlükte beklenen Pixel Slate olarak adlandırılan ve yakında çıkması beklenen Chrome OS tableti, Microsoft‘un Surface Pro ürün grubunu andıran bir aygıt ortaya çıkarılabilir. Özelliklerin yer aldığı bir görüntü ortaya çıkıyor ve bir klavyeli birde kalemi olan tablet görüyoruz, aynı zamanda boy oranı 3: 2 görünüyor. Google‘ın,  Pixel Slate‘i birkaç farklı çeşidi üzerinde çalıştığı söyleniyor.

 

Piksel Slate son birkaç ay içinde düzinelerce raporun konusu olmuştur, söz konusu cihaz sadece yakın zamana kadar “Nocturne” kod adıyla bilinmektedir. Google‘ın ilk Chrome OS tableti bir Yüzey Pro yarışmacısı olarak konumlandırılabiliyorken, şirketin Apple‘ın iPad‘lerini almak için kullanmayı düşünmesi de olası. Bunların çoğu, Pixel‘e eklenecek söylentilere göre 400 dolarlık fiyat etiketine daha yakın. Slate, Microsoft‘un fiyatları önemli ölçüde daha pahalı olduğu için alternatif olarak geliştirilmiştir. Küçük bir form faktörü ile tam teşekküllü Windows dizüstü bilgisayar olarak çalışmak için dizayn edilmiştir.

Piksel Slate‘in kesin özellikleri belirsiz kalmaktadır, fakat özellikle piyasadaki en iyi Chromebook‘larla karşılaştırıldığında, spektrumun alt ucunda olması muhtemeldir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.