Google Play Anında Arama: Oyunları indirmeden deneyin

/ 21 Mart 2018 / 2.574 / yorumsuz
Google Play Anında Arama: Oyunları indirmeden deneyin

Google Play Anında Arama: Oyunları indirmeden deneyin

Google Play Instant, Google Play Store’da, önce onları indirmeye gerek kalmadan oyunları denemenizi sağlayan yeni bir özelliktir.
Google, bu hızlı erişime sahip oyunların, oyuncuların yeni oyunları kolayca bulmasını ve daha az engelli bir şekilde atlamasını ümit ediyor.

Bu hafta San Francisco’da gerçekleşen yıllık Oyun Geliştiricileri Konferansı’dır . Her zamanki gibi Google , Google Play Store , Android oyunları ve şirketin dünyanın en büyük uygulama mağazasında yeni oyunlar keşfetmesini kolaylaştırmak için şirketin nasıl çalıştığını anlatıyor .

Bugün konferansta, Google Android oyuncularına yönelik yeni bir hizmet duyurdu: Google Play Deneme

Yeni bir Android oyunu denemek istediğinizde uygulamayı indirip yüklemeniz gerekir. Bunu yaptıktan sonra, oyunu başlatıp bir şans ver. Beğenmezseniz, uygulamayı kaldırmak ve paranızı geri almak için 15 dakika (uygulamaya bağlı olarak bazen daha uzun) var.

Ancak şimdi, Google Play Instant ile, herhangi bir şey indirmeden oyunu deneyebilirsiniz. Şu anda Google Play Anında Arama yapabileceğiniz başlıklardan bazıları Clash Royale , Friends 2 ile Kelimeler ve Bubble Witch 3 Saga . Yeni Anında Oynanabilir oyun koleksiyonunu ziyaret ederek Anında Uygulamalar olarak şu anda mevcut olan tüm oyunlara göz atabilir veya Anında Oynanış koleksiyonunun vurgulandığı yeniden tasarlanmış Google Play Oyunlar uygulamasında yeni Arcade bölümüne göz atabilirsiniz .

 

Oyunlarını Anlık Oyun koleksiyonuna eklemek isteyen oyun geliştiricileri biraz hayal kırıklığına uğruyor: hizmet şu anda kapalı beta aşamasında. Bir oyun geliştiricisiyseniz, bu ilgi formunu doldurarak uygulamanızı Anında Aile’ye alma hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz .

Bugünün ortaya çıkması, Google’ın son zamanlarda Android oyun dünyasındaki yeni gelişmeler hakkında yaptığı birkaç diğer duyurunun arkasında geldi. Şirket , Google Haritalar API’lerini AR ve VR oyunlarının geliştiricilerine açtı ; geliştiricilere, oyunlarını Google Play Store’da satılan diğer oyunlarda oynanabilir oyun içi reklamlarla tanıtma olanağı verdi ; ve Mobile World Congress 2018’de şirket, geliştiricilerin inanılmaz AR oyunları oluşturmasına yardımcı olan ARCore’un 1.0 sürümünü duyurdu .

Google, hafta boyunca Oyun Geliştiricileri Konferansı’nda olacak. Bu nedenle, Google Play oyununun durumu hakkında daha fazla duyuru bekliyoruz.

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.