Google Play Pass Ne İşe Yarar?

/ 4 Ekim 2019 / 723 / yorumsuz
Google Play Pass Ne İşe Yarar?

Bugün ki konumuz Google Play pass nedir ? bundan bahsedeceğim. Oyunlar ve uygulamalar için ücretli bir abonelik bakalım bu uygulama nedir ve ücreti ne kadar konumuzda bahsedelim.

Google Play Pass, Android cihaz kullanıcılarına ücretli oyun ve uygulamaları artık aylık abonelik ile sağlayacak olan bir hizmettir. Google yeni abonelik hizmetini şirket hesabından duyurdu ve bu duyuru ile Play Pass yakında geleceğini’de belirtti. Bu uygulama Play Store’ den bağımsız olacak. Denilenlere göre  oyun pazarından kazanç sağlamak için böyle bir hizmeti sunuyor. Google Play Pass aylık ücreti Premium oyunlar için yeni bir avantaj doğuyor diyebiliriz. Play Pass ile bu oyunlara uygun bir aylık abonelik ücretiyle erişilebilecek. Aylık ücreti şimdilik 4.99 dolardan başlatılması düşünülüyormuş tabi eğer ki tutarsa bu fiyatın artacağını düşünüyoruz.

Google Play Pass nasıl kullanılır?

Google Play gibi bir yapıya sahip  olacak sadece biraz daha gelişmiş bir halde olacak. Şuan için nasıl kullanılacağı bilinmemekte. Play Pass aylık ücretini ödeyenler hiç bir ek ücret vermeden bu ağda yer alan tüm oyun ve uygulamalara erişim sağlayabilecek. Play Pass bu sonbaharda muhtemelen çıkacağı söyleniyor. Eğer ki bir aksilik olmazsa ve beta olarak çıkmazsa bu yılın son zamanlarında çıkabilir.

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.