Google Play Store Silindi, Nasıl İndirilir?

/ 9 Nisan 2018 / 3.564 / yorumsuz
Google Play Store Silindi, Nasıl İndirilir?

Google Play Store Silindi, Nasıl İndirilir?

Her işletim sistemi tarafından kullanılan farklı uygulamalar bulunmakta olup bu uygulamalar mağaza bölümü üzerinden satışa sunulmaktadır. İOS işletim sistemi AppStore mağazasını kullanırken Android işletim sistemi ise Google Play Store mağazası üzerinden uygulamaları indirmeye sunmaktadır. Android işletim sisteminde kullanıma sunulan uygulamalar bu mağaza üzerinden indirilmektedir. Peki, “Google play store silindi, nasıl indirilir?” sorusunun yanıtı nedir?

Google Play Store Yüklemek İstiyorum

En az akıllı telefon kullanıcıları kadar tablet kullanıcıların da korkulu rüyası olan Google Play Store son derece sık yaşanan bir sorundur. Çoğu kullanıcı ekrandaki yerini değiştirmek isterken yanlışlıkla mağazayı silerken bazı kullanıcılar da kullanmak istemedikleri için silmekte, ancak sonra bu kararlarından vazgeçmektedir. Sizde Google play store yüklemek istiyorsanız bunun için tek yapmanız gereken burada yer alan linki tıklamaktır.

  • Yukarıda yer alan linki tıkladığınız anda karşınıza gelen ekranda bulunan Download APK butonuna basın.
  • Sayfanın yenilenmesi durumunda yeni gelen sayfada da Download butonunu bularak bu butona basın.
  • Bu butona basmanız ile beraber ekranda indirme işlemi başlayacaktır. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra indirilen uygulamayı tıklayarak cihazınıza yüklemeniz durumunda Google Play Store mağazası tekrar cihazınıza kurulacaktır.
  • Verilen link sürekli olarak güncellenmekte olup bu nedenle en son sürüm Google Play Store mağazasına ulaşmanıza olanak sağlanır. Son sürüm indirildiği için kurulum sorunsuz gerçekleştirilir.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.