Google Play Store’un tasarımı tekrar güncellendi!

/ 3 Aralık 2018 / 759 / yorumsuz
Google Play Store’un tasarımı tekrar güncellendi!

 

Google Play Store’un tasarımı değişti!

 
Google, Play Store uygulama mağazasının görünümünü ve hissini denemeye devam ediyor. Bazı kullanıcılar Materyal Teması stilini kullanarak güncellenmiş bir arayüze sahiptir.

“Filmler ve TV”, “Kitaplar” ve “Müzik” ögeleri yan menüden kayboldu, ancak ilgili uygulamaların bağlantıları altta belirdi. Artık “Market” içindeki bu dizinlere girmenin tek yolu, ana ekrandaki sekmeyi değiştirmektir.

Uygulamalarım ve oyunlarım’daki uygulamalar listesi, düğmelere yeşil vurgular ile tamamen beyaz renkte yapılır. Işık “şapka” uygulama ayarlarında ortaya çıktı. Hesap menüsünün yapısı, paylaşılan seçenekler, sipariş geçmişi ve aile erişimi ayarları sekmesindeki öğeler listesinden değiştirildi.

Yeniden tasarım, Play Store 12.6.13 uygulamasında mevcuttur, ancak sunucu düzeyinde etkinleştirilir, bu nedenle tüm kullanıcılar için geçerli değildir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler