Google Play uygulamalarını bilgisayara indirme yöntemi!

/ 31 Ocak 2020 / 595 / yorumsuz
Google Play uygulamalarını bilgisayara indirme yöntemi!

Google Play uygulamalarını paket olarak bilgisayarımıza indirmek için Apps Evozi desteği gerekiyor. Mobil dünyada en yaygın işletim sistemi sizlerinde tahmin ettiği gibi Android oluyor. Bu işletim sisteminin mağazası ise Google Play oluyor. Ancak Google Play’dan uygulama indirmek için internete ihtiyacımız var veya veri yüksek olduğu için mobil internet sıkıntı çıkarabiliyor. Bizlerde bilgisayara indirip daha sonra telefona atmak istiyoruz. Ama nasıl yapılıyor?
İşte detaylar…

1. Apps Evozi’nin Apk Downloader sayfasına gidin.

Sizden uygulama bağlantısını isteyecek ve Google Play üzerinden uygulama linkini alın kopyalayın.

Adresi ise boşluğa yapıştırın ve Generate Download Link’e basın. Bir süre bekleyin.

Karşınıza aşağıdaki ekran gelecek ve Click Here Download diyerek devam edin.

Uygulama Google Play’dan indirilmediği için telefon uyarı verecektir. Bunu ise Ayarlar ve Güvenlik kısmından düzelteceğiz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.