Google Uçuşlar Üzerinden Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?

/ 5 Şubat 2018 / 722 / yorumsuz
Google Uçuşlar Üzerinden Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Google Uçuşlar Üzerinden Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Her geçen gün havayolu ulaşımını tercih eden kişilerin sayıları artarken artan talep ile beraber havayolu ulaşımı hizmeti veren şirket sayısı da artmaya devam ediyor. Havayolu şirketleri arasındaki rekabet farklı fiyatların ortaya çıkmasını sağlarken bu da ucuz uçak bileti bulmak isteyen kişilerin satın alma işleminden önce mutlaka iyi bir araştırma yapmalarını zorunlu hale getiriyor. Google Uçuşlar tam bu noktada devreye giriyor ve ucuz uçak bileti almak isteyen kişilere büyük kolaylık sunuyor. Peki, Google Uçuşlar’da ucuz uçak bileti nasıl alınır?

Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Öncelikle gerçekten çok ucuz uçak bileti bulmak için biletinizi seyahatinizden çok daha önce almanız gerekir. Özellikle de planlı seyahatlerde uçak biletinin en az 3 ay önce alınması otobüs biletinden dahi daha ucuz bir şekilde uçak bileti almanızı sağlayacaktır. Seyahat tarihi ile uçak bileti satın alınan tarih arasındaki süre ne kadar açılırsa uçak bileti fiyatları da o kadar düşmektedir. Google Uçuşlar üzerinden ucuz uçak bileti almak için uçağa binilecek havalimanı ve gidilecek olan havalimanı seçiminin ardından uçuş tarihini de belirleyerek arama yapmanız yeterlidir.

Listelenen Uçuşlar Arasından Seçimde Bulunun

Google Uçuşlar menüsünde yer alan seçim alanlarını doldurduktan sonra arama butonuna basmanız durumunda belirlediğiniz yön ve tarihte uçuş hizmeti sunan tüm havayolu şirketleri sıralanır. Bu şirketler arasında karşılaştırma yaparak en ucuz uçak bileti bulmanız mümkün olacaktır.

Google Uçular Sayfasına Gidin

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular